Polonia nadal nie może zaskoczyć

Nie idzie zupełnie Polonii Piotrków. Przed sezonem drużyna trenera Roberta Grzesiuka wymieniana była w gronie faworytów do czołowych miejsc w IV lidze, a tymczasem spisuje się słabo. Z czterech ligowych meczów wygrała zaledwie jeden. W świąteczną sobotę nie sprostała na swoim boisku Omedze Kleszczów prowadzonej przez byłego reprezentanta Polski Jacka Berensztajna i przegrała 0:1 (0:0).

Jedyny gol padł na początku drugiej połowy, a jego autorem był Adrian Ociepa. Po stracie bramki miejscowi atakowali próbując doprowadzić choćby do remisu, ale obrona przyjezdnych nie dała się zaskoczyć. W 90. minucie powinno być 2:0, ale Piotr Mielczarek nie trafił do bramki w dogodnej sytuacji.

Polonia Piotrków – Omega Kleszczów 0:1 (0:0)
Bramka: Adrian Ociepa 50

Polonia: Bruchajzer – Kwaśniczko, Stolarczyk, Nowaczyk,. Mielczarski – Bąkowicz (52′ Śpiewak), Raszewski (62′ Przybysz), Kubiak (62′ Kozanecki), Suzuki – Jakubiak (82′ Bąbol), Wojtczak.

Omega: Wiśniewski – Kowalik, Zieliński, Bociek, Michalak – Pieniążek, Ociepa (75′ Smuga), Paweł Kowalski (75′ Konecki), Roczek (89′ Hajdasz) – Tomesz (20′ Mielczarek), Krzysztof Kowalski (90′ Niedbała).