Druga wygrana z rzędu KS Sand-Bus Kutno

Znakomicie rywalizację w grupie spadkowej rozpoczął beniaminek III ligi KS Sand-Bus Kutno. Drużyna trenera Dominika Tomczaka wygrała drugi mecz z rzędu.Po pokonaniu Ruchu Wysokie Mazowieckie 3:1, tym razem okazała się lepsza od Sokoła Aleksandrów zwyciężając 1:0. KS Sand-Bus ma już 36 punktów, dwa więcej od pokonanych.

To był mecz walki. W pierwszych 45 minutach bliżej strzelenia gola byli goście, a dobre okazje zmarnowali Szymon Sołtysiński i Jakub Horoszkiewicz.

Na początku drugiej połowy Dominik Pecyna sfaulował we własnym polu karnym jednego z graczy gospodarzy i sędzia podyktował rzut karny dla miejscowych. Wykorzystał go Adrian Marcioch. Po stracie bramki aleksandrowianie przycisnęli i Patryka Wolańskiego mógł pokonać Krystian Adamiak. Tuż przed końcem spotkania arbiter ponownie podyktował rzut karny. Tym razem za faul Patryka Sławińskiego. Do piłki ponownie podszedł Adrian Marcioch, ale tym razem jego strzał obronił Bartosz Kaniecki.

KS Sand-Bus Kutno – Sokół Aleksandrów 1:0 (0:0)