Kibu Vicuna: Bardzo ważne zwycięstwo

Siedem punktów w trzech spotkaniach – taki jest bilans ŁKS Łódź w I lidze. W piątek drużyna Kibu Vicuny (na zdjęciu) pokonała w Niepołomicach miejscową Puszczę 2:0 (0:0) po bramkach zdobytych w ostatnim kwadransie spotkania. ŁKS miał przewagę, ale był pod bramką gospodarzy mocno nieskuteczny. Poniżej wypowiedź trenera ŁKS.

Był to bardzo trudny mecz. Byliśmy lepszą drużyną, mieliśmy więcej posiadania piłki, więcej sytuacji podbramkowych. W ostatnich 20 minutach strzeliliśmy dwie bramki i z zadowoleniem wracamy do Łodzi. To są bardzo ważne trzy punkty dla mnie. Jeśli chodzi o Nacho Monsalve to sytuacja jest taka, że odczuwa ból. Maciej Dąbrowski również odczuwa dyskomfort. W drugiej połowie klarowane sytuacje mieli Stipe Jurić i Bartek Szeliga. Najważniejsze dla nas są sytuacje bramkowe, musimy je stwarzać i je wykorzystywać – powiedział Vicuna.