ŁKS zremisował z Rudarem Pljevlja

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji pierwszoligowy ŁKS Łódź zremisował w poniedziałek mecz sparingowy z Rudarem Pljevlja z czarnogórskiej ekstraklasy 1:1 (1:1). Był to pierwszy mecz kontrolny zespołu trenera Kibu Vicuny na zgrupowaniu, które potrwa do 11 lutego. Kolejne spotkanie w najbliższą sobotę (5 lutego) z FK Atyrau z Kazachstanu.

ŁKS wyszedł na prowadzenie w 18. minucie po golu strzelonym głową przez Samu Corrala. W 36. minucie zespół z Czarnogóry doprowadził do remisu. Bramkarza łodzian strzałem z bliska pokonał Vuk Striković. Podopieczni trenera Kibu Vicuny mogli to spotkanie wygrać, ale Javi Moreno trafił w drugiej połowie w słupek.

ŁKS Łódź – FK Rudar Pljevlja 1:1 (1:1)
(dla ŁKS: Samu Corral 18)

ŁKS: Arndt (46′ Bobek) – Szeliga (46′ Wszołek), Dąbrowski (46′ Monsalve), Koprowski (46′ Lorenc), Klimczak (46′ Marciniak) – Pirulo (46′ Moreno), Kowalczyk (46′ Dominguez), Kuźma (31′ Rozwandowicz, 61′ Tosik), Ricardinho (46′ Trąbka), Janczukowicz (31′ Wolski, 61′ Ibe-Torti) – Corral (31′ Jurić, 61′ Radaszkiewicz)