Wygrana ŁKS Łódź w próbie generalnej

ŁKS Łódź na tydzień przed pierwszym spotkaniem o pierwszoligowe punkty pokonał na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla drugoligową Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:2 (3:2). Trenery obu drużyn umówili się, że sparing potrwa aż 120 minut (2×60 minut). Bramki dla ŁKS strzelili: Samu Corral, Ricardinho, Pirulo i Nacho Monsalve.

O wiele więcej emocji przyniosła pierwsza godzina gry. Pogoń na osiem minut przed jej zakończeniem prowadziła nawet 2:1 (trafienia Michała Wrzesińskiego i Macieja Bortniczuka). ŁKS w 53. i 55. minucie strzelił jednak dwa gole i do przerwy wygrywał 3:2. Po zmianie stron padła tylko jedna bramka, a jej autorem był Nacho Monsalve. 26 lutego o 20:30 ŁKS rozpocznie pierwszy tegoroczny mecz i punkty. Zagra na wyjeździe z GKS Jastrzębie.

ŁKS Łódź – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:2 (3:2)
Bramki: Samu Corral 36, Ricardinho 53, Pirulo 55, Nacho Monsalve 68 – Michał Wrzesiński 48, Maciej Bortniczuk 52

ŁKS: (I połowa) Kozioł – Wszołek, Dąbrowski, Koprowski, Szeliga – Pirulo, Tosik, Trąbka, Ricardinho, Janczukowicz (35′ Wolski) – Corral
(II połowa): Arndt – Bąkowicz, Dąbrowski (76′ Lorenc), Monsalve (91′ Marciniak), Szeliga (76′ Klimczak) – Pirulo (76′ Kelechukwu Ibe-Torti), Tosik (76′ Kuźma), Dominguez, Ricardinho (71′ Kowalczyk; 96′ Maksymilian Rozwandowicz), Wolski – Corral (76′ Jurić)