Cenny remis ŁKS pod Klimczokiem

Remisem 1:1 (0:0) zakończyło się piątkowe spotkanie 26. kolejki I ligi pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała i ŁKS Łódź. Łodzianie dzięki wywalczonemu punktowi utrzymali miejsce w strefie barażowej. Stawka drużyn z miejsc 4-9 jest jednak bardzo wyrównana i aby myśleć realnie o barażach łódzki zespół musi zacząć wygrywać.

Najciekawsze rzeczy działy się po przerwie. Obie bramki padły bowiem w odstępie zaledwie 120 sekund. Prowadzenie dał łodzianom Michał Trąbka w 60. minucie. Chwilę później Marka Kozioła pokonał Kamil Biliński i na tym strzelanie bramek w tym meczu się zakończyło.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
Bramki: Kamil Biliński 62 – Michał Trąbka 60

ŁKS: Kozioł – Bąkowicz (67′ Dankowski), Nacho Monsalve, Koprowski, Szelig – Pirulo, Dominguez (73′ Kowalczyk), Rozwandowicz ż (46′ Kuźma), Trąbka ż, Wolski (83′ Kelechukwu Ibe-Torti) – Radaszkiewicz (46′ Corral)