Pierwszy podział punktów Omegi

Aż do 25. kolejki Omega Kleszczów nie podzieliła się punktami z żadnym zespołem IV ligi łódzkiej. Każda, nawet najdłuższa seria, musi się kiedyś jednak zakończyć. Zespół Jacka Berensztajna zremisował przed własną publicznością z Pogonią Zduńska Wola 1:1 (1:1). W drugiej połowie Omega miała swoje okazje, ale nie potrafiła ich wykorzystać.

Do składu Omegi, w porównaniu z przegranym pojedynkiem 0:1 z Włókniarzem Zelów, wrócili Kacper Sionkowski i Bartosz Łudczak. Nie mógł zaś wystąpić kontuzjowany kapitan Paweł Kowalski. Wynik spotkania otworzył w 15. minucie Łukasz Rakowski wykorzystując błąd obrony. Wyrównał strzałem z dystansu Jan Jaszczak.

Po zmianie stron stroną dominującą była Omega. Seryjnie marnowała jednak bramkowe sytuacje, a celował w tym szczególnie Kacper Sionkowski, który nie potrafił skierować piłki do bramki z kilku metrów. Wynik nie uległ już zmianie i tym samym seria meczów bez remisu Omegi Kleszczów dobiegła końca.

Omega Kleszczów – Pogoń Zduńska Wola 1:1 (1:1)
Bramki: Jan Jaszczak 39 – Łukasz Rakowski 16

Omega: Wiśniewski – Mateusz Roczek, Łukasik ż, Jakubiec, Łudczak (79′ Ociepa) – Michalak, Pieniążek, Jaszczak, Bąkowicz, Szewczyk (88′ Maciej Roczek) – Sionkowski

Pogoń: Chruściel – Porada, Kubiak, Pestka, Mirowski (46′ Bartos) – Majerz (76′ Wolny), Idzikowski, Pawlak, Budka, Wroński – Rakowski ż (89′ Szewczyk)