Pelikan wygrał z rezerwami mistrza Polski

Pelikan Łowicz wygrał w środę wyjazdowy zaległy mecz z rezerwami warszawskiej Legii, a więc aktualnego jeszcze mistrza Polski 2:0 (0:0) i jest na najlepszej drodze aby uniknąć spadku z grupy pierwszej III ligi. Dzięki zwycięstwu podopieczni trenera Pawła Jakóbiaka mają na koncie już 35 punktów i są obecnie na 12 miejscu w ligowym rankingu. Gdyby dziś zakończył się sezon pozostaliby w lidze.

Pierwsza połowa meczu nie przyniosła goli. Rozstrzygnięcie padło w drugich 45 minutach. Najpierw bramkarza Legii II pokonał Adrian Olpiński, a już w doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Tomasz Kolus. Był to dziewiąty ligowy mecz wygrany przez łowiczan, i zarazem trzeci na wyjeździe.

Legia II Warszawa – Pelikan Łowicz 0:2 (0:0)
Bramki: Adrian Olpiński 62, Tomasz Kolus 90+2

Pelikan: Orzeł – Stawikowski, Dwórzyński, Garnysz (75′ Ziółkowski), Pomianowski (85′ Kuciński) – Łojszczyk (75′ Falkowski), Olpiński (85′ Tomaszewski), Woliński, Kolus – Tabor (68′ Mycka), Pawlikowski.