Osłabiona Lechia wyszarpała punkt

Na trudny teren do Białej Piskiej Lechia Tomaszów Mazowiecki pojechała mocno osłabiona. Zespół Dominika Bednarczyka pokazał jednak prawdziwy charakter. Mimo, iż do przerwy przegrywał w starciu 36. kolejki III ligi (grupa I) 0:2 potrafił wyrównać i do swojego dorobku dopisał jeden punkt. Obie bramki dla Lechii strzelił Remigiusz Biernat.

Pierwsza połowa zdecydowanie przebiegała pod dyktando gospodarzy i gdyby nie dobre interwencje Mateusza Awdziewicza to Znicz mógł prowadzić wyżej niż 2:0. W drugiej połowie obraz gry uległ zmianie. Miłosza Kapicę zastąpił w ataku Remigiusz Biernat i jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Wprowadzony po przerwie gracz stał się prawdziwym jokerem w talii. Strzelił dwa gole i mecz zakończył się remisem 2:2.

Znicz Biała Piska – Lechia Tomaszów 2:2 (2:0)
Bramki dla Lechii: Remigiusz Biernat 67, 87

Lechia: Awdziewicz – Jakubczyk ż, Cyran, Turewicz, Uchroński – Warczyk (46′ Kosylak), Kaproń (86′ Cieślik), Pecyna (67′ Zima), Szymczak, Nowak – Kapica (46′ Biernat ż)

Źródło i zdjęcie: lechiatm.pl