ŁKS Łódź zremisował ze Zniczem Pruszków

W ostatnim meczu sparingowym przed nowym sezonem pierwszoligowcy z ŁKS zremisowali na boisku przy ulicy Minerskiej z występującym w II lidze Zniczem Pruszków 1:1 (0:1) strzelając gola tuż przed końcowym gwizdkiem. W 72 minucie czerwona kartką upomniany został Nacho Monsalve. W najbliższą sobotę o 20:00 ŁKS zainauguruje nowy sezon meczem na swoim boisku z GKS Katowice.

Goście wyszli na prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy po golu Macieja Firleja. Wyrównał nowy nabytek ŁKS Dawid Kort, który popisał się skutecznym strzałem z rzutu wolnego.

ŁKS Łódź – Znicz Pruszków 1:1 (0:1)
Bramki: Dawid Kort 90 – Maciej Firlej 41

ŁKS: Arndt – Monsalve (72′ Lorenc), Ochronczuk (68′ Kuźma), Balongo (81′ Radaszkiewicz) , Kort – Koprowski (68′ Dąbrowski), Trabka (81′ Kowalczyk), Pirulo (46′ Moreno), Biel (81′ Kelechukwu) – Szeliga (68′ Marciniak), Wszołek (68′ Dankowski).