Pelikan uratował punkt rzutem na taśmę

Pelikan Łowicz zremisował w niedzielne popołudnie na swoim boisku w meczu czwartej kolejki grupy pierwszej III ligi z Pilicą Białobrzegi 2:2 (0:1) ratując punkt tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Remis jest jednak wynikiem sprawiedliwym i nie krzywdzi żadnej z ekip. Po czterech kolejkach łowiczanie mają na koncie siedem punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli.

Mecz nie ułożył się po myśli gospodarzy, bo w 21 minucie goście po strzale Damiana Winiarskiego wyszli na prowadzenie. Do przerwy kibice nie oglądali już bramek. W 53 minucie Jakub Tabor doprowadził natomiast do remisu, ale kilka minut później grający dobre spotkanie Damian Winiarski ponownie dał prowadzenie. Kiedy wydawało się, że goście zgarną cała pulę Kamil Łojszczyk strzałem z rzutu wolnego uratował punkt łowiczanom.

Pelikan Łowicz – Pilica Białobrzegi 2:2 (0:1)
Bramki: Jakub Tabor 52, Kamil Łojszczyk 89 – Damian Winiarski 21, 61

Pelikan: Orzeł – Pawlicki, Mycka, Dwórzyński, Woliński – Olipiński (68′ Grądzki), Tabor (83’Kuciński), Pomianowski (83′ Sójka), Falkowski (58′ Garnysz) – Flaszka (58′ Łojszczyk), Sołtysiński.