PP: Jutrzenka Warta wyeliminowała WKS

Występująca w grupie trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej Jutrzenka Warta w półfinale Pucharu Polski etapu sieradzkiego. Podopieczni trenera Włodzimierza Dzierana wywalczyli awans w środowe popołudnie pokonując na swoim boisku, w rzutach karnych, czwartoligowców z WKS Wieluń. Po 90 minutach było 2:2 (0:1). Rozstrzygnięcia nie przyniosła także dogrywka, a jedenastki wygrali warcianie 4:3.

W meczu gole dla Jutrzenki strzelili Dawid Kępniak i Szymon Andrzejewski, a dla WKS Jakub Szaniec i Robert Matusiak. W 47. minucie czerwoną kartką upomniany został Damian Wiśniewski z Wielunia, a tuż przed końcem spotkania warcianin Piotr Kobierski.