Seniorski weekend ŁKS pod znakiem 3:2

Trzecioligowe rezerwy ŁKS poszły w ślady pierwszej drużyny z alei Unii 2 i wygrały swój mecz o ligowe punkty także 3:2. W sobotę podopieczni trenera Marcina Matysiaka pokonali na swoim boisku broniący się przed spadkiem do IV ligi mazowieckiej Ursus Warszawa, choć dwukrotnie przegrywali. Łodzianie z 53 punktami na koncie utrzymali pierwsze miejsce w tabeli.

Popularne Traktorki już w 2. minucie wyszły na prowadzenie, ale łodzianie po golu Dawida Korta szybko doprowadzili do remisu. Na początku drugiej połowy przyjezdni ponownie objęli prowadzenie, które utrzymywali aż do 72 minuty. Wtedy jednak gola na 2:2 strzelił Ricardo Goncalves, a wygraną miejscowym zapewnił grający dobre spotkanie Dawid Kort.

ŁKS II Łódź – Ursus Warszawa 3:2 (1:1)
Bramki: Dawid Kort 13, 84, Ricardo Goncalves 72 – Mikołaj Grochala 2, Jakub Świeciński 48

ŁKS II: Arndt – Bąkowicz, Tutyskinas, Lambrecht (56′ Ślęzak), Czypicki (46′ Ricardo) – Glapka (56′ Radziński), Biel, Balongo (56′ Piotrowski), Kort – Kelechukwu, Koprowski.