Piotr Głowacki dał zwycięstwo ŁKS

W rozegranym na boisku przy ul. Minerskiej meczu sparingowym beniaminek PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź pokonał pierwszoligowy GKS Katowice 1:0 (1:0). Gola na początku drugiej połowy strzelił pozyskany ze Stali Rzeszów Piotr Głowacki. Grali także: Pirulo, Holender Kay Tejan oraz Bartosz Biel. Łodzianie mimo zwycięstwa, w opinii obserwatorów, nie zachwycili.

W najbliższą sobotę łodzianie zmierzą się na swoim boisku z pierwszoligowym Zniczem Pruszków, a 15 lipca z beniaminkiem zaplecza PKO Ekstraklasy Polonią Warszawa.

ŁKS Łódź – GKS Katowice 1:0 (0:0)
Bramka: Piotr Głowacki 50

ŁKS. I połowa: Arndt – Dankowski, Monsalve, Marciniak, Tutyśkinas – Pirulo, Ochronczuk, Ramirez (29′ Łabędzki), Hoti, Szeliga – Janczukowicz (29′ Jurić). II połowa: Kołba – Glapka, testowany, Flis, Głowacki – Lorenc, Biel, Letniowski (73′ Goncalves) – Śliwa, Tejan (73′ Balongo), Kelechukwu.