Gol w końcówce dał ŁKS II zwycięstwo

Aż do 88 minuty beniaminek II ligi ŁKS II Łódź męczył się w niedzielne popołudnie ze spadkowiczem z I ligi Sandecją Nowy Sącz. Ostatecznie jednak Oskar Koprowski pokonał bramkarza ekipy gości i podopieczni trenera Marcina Matysiaka wygrali mecz 1:0 (0:0) zdobywając komplet punktów, których mają teraz 16. Było to piąte zwycięstwo rezerw ŁKS w II lidze.

Łodzianie przystępowali do tego meczu po wysokiej przegranej w poprzedniej kolejce z Hutnikiem Kraków 1:4. Zajmujący ostatnie miejsce w tabeli rywal z Nowego Sącza, który nie wygrał jeszcze meczu, postawił gospodarzom wysoko poprzeczkę. Goście mieli także swoje okazje bramkowe, a najdogodniejszą zmarnował w drugiej połowie Maciej Mas, który nie trafił z bliska w światło bramki. Kilka minut później bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Oskar Koprowski.

W przyszłą niedzielę (17 września) ŁKS II czeka wyjazdowe spotkanie z beniaminkiem II ligi Polonią Bytom.

ŁKS II Łódź – Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
Bramka: Oskar Koprowski 88

ŁKS II: Kołba – Gulen (73′ Bąkowicz), Ślęzak, Koprowski, Radziński – Zając, Lorenc, Małachowski (59′ Kamon), Goncalves (85′ Kościuk), Fase (59′ Lipień) – Jurić (72′ Sławiński).