Czwarta wygrana rezerw Warty Sieradz

To był udany weekend dla Warty Sieradz. Pierwsza drużyna wygrała w III lidze z Lechią Tomaszów Mazowiecki 3:1 (2:0), natomiast rezerwy prowadzone przez trenera Krzysztofa Orzeszka pokonały w upalną niedzielę beniaminka UKS Galewice 4:1 (2:0). Bramki zdobyli: Filip Kaczmarek, Fabian Mielczarek, Jakub Janiczek, Szymon Kołosowski – Wojciech Namyślak.

Warta II ma 13 punktów i jest liderem tabeli. Galewiczanie z 9 punktami plasują się na pozycji piątej.

3 komentarzy
Jim Beam
1 rok temu

Słowo komentarza do pominiętego tutaj meczu Zloczevia – Konopnica 2-1(0-1). Obsada sędziowska dramatycznie słaba, z sędzią głównym na czelne. Zacznijmy od tego, że przy 28*C upale słabiak z gwizdkiem nie zrobił przerwy na picie, czym skrzywdził zawodników obu drużyn. Na tym równe traktowanie obu stron się kończy. Druga połowa to kuriozum. Każdy atak noga w nogę skutkował,żóltymi kartkami wyłącznie dla przyjezdnych z których 2 podwójne i taki sam zestaw dla trenera gości. Cóż z tego, że bramka wyrównująca dla gospodarzy rzadkiej urody, przepiękna, choć po przesunięciu piłki o dobre 5m w stronę bramki gości , bez reakcji słabiaka mimo protestu… Czytaj więcej »

Hans
1 rok temu

Brodnia to się nadaje. Więcej nepotyzmu i kolesiostwa w drużynie. Bronek wam dotacje utnie, to się skończy chojrakowanie.

Łask
1 rok temu

To dopiero początek Tęcza Brodnia sprowadzi was na ziemię i kilka bramek wam wrzóci do bramki