Szósta przegrana rezerw ŁKS Łódź

Nie udało się drugoligowym rezerwom ŁKS skopiować wyczynu pierwszego zespołu. Drużyna trenera Marcina Pogorzały przegrywała 0:2, następnie doprowadziła do remisu, ale w końcówce to rywal przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę. Po siedemnastu spotkaniach ŁKS II ma na koncie 25 punktów, a w tym roku rozegra jeszcze trzy pojedynki.

Po osiemnastu minutach meczu było 2:0 dla grającego niegdyś w najwyższej klasie rozgrywkowej GKS 1962 Jastrzębie. ŁKS II nie załamał się jednak słabym początkiem. W 21. minucie kontaktowego gola zdobył Aleksander Ślęzak. Doświadczony stoper wpisał się drugi raz na listę strzelców dziewięć minut po przerwie kiedy wykorzystał rzut karny. Decydująca akcja miała miejsce w 83. minucie. Kacper Zych pokonał Tomasza Kucharskiego i jak się okazało był to gol, który rozstrzygnął losy meczu.

GKS 1962 Jastrzębie – ŁKS II Łódź 3:2 (2:1)
Bramki: Michał Bednarski 13-karny, Sebastian Rogala 18, Kacper Zych 83 – Aleksander Ślęzak 21, 54-karny

ŁKS II: Kucharski – Bąkowicz, Ślęzak, Lorenc, Radziński – Glapka (63′ Dynel), Kuźma ż, Małachowski (46′ Balongo), Śliwa (90′ Kamon), Młynarczyk (46′ Zając) – Sławiński (70′ Ricardo)