ŁKS II bezradny na boisku lidera

Trwa niemoc drugoligowych rezerw ŁKS. Zespół prowadzony przez trenera Konrada Geregę przegrał po raz szósty mecz ligowy w tym sezonie, a po raz trzeci na boisku rywala. Tym razem łodzianie ulegli bytomskiej Polonii 0:3 (0:1). Po 10 kolejkach rezerwiści z alei Unii 2 mają na koncie osiem punktów i zajmują czternaste miejsce – tuż nad strefą spadkową.

Sobotnie spotkanie rozstrzygnęło się w pierwszej połowie. Już w 7. minucie miejscowi wyszli na prowadzenie po golu Kamila Wojtyry z rzutu karnego. W 30. minucie Grzegorz Szymusik podwyższył na 2:0, a tuż przed zmianą stron wynik spotkania ustalił Mikołaj Łabojko. W najbliższy piątek (27 września) o 17:00 ŁKS II zmierzy się na stadionie przy alei Unii 2 z KKS 1925 Kalisz.

Polonia Bytom – ŁKS II Łódź 3:0 (3:0)
Bramki: Kamil Wojtyra 7 – karny, 2:0 Grzegorz Szymusik 30, Mikołaj Łabojko 45

ŁKS II: Idasiak – Saganowski (61′ Książek), Ślęzak, Fałowski, Wszołek – Coulibaly (69′ Grabowski), Rozwandowicz, Wzięch, Iwańczyk (90′ Tłaczała), Kelechukwu (61′ Pawłowski) – Sławiński  (68′ Siwek)