Patryk Czarnowski dał Pelikanowi wygraną

W rozegranym w niedzielne popołudnie meczu kończącym dziewiąta kolejkę w grupie pierwszej III ligi Pelikan Łowicz pokonał na swoim boisku beniaminka tej klasy rozgrywkowej Sokoła Aleksandrów 1:0 (1:0). Dla podopiecznych trenera Pawła Jakóbiaka był to czwarty w obecnym sezonie zwycięski mecz. Aleksandrowianie natomiast zeszli z boiska po raz trzeci pokonani.

Jedyny gol padł w 26 minucie po strzale Patryka Czarnowskiego. Spotkanie było jednak wyrównane i równie dobrze mogło zakończyć się podziałem punktów. Miejscowi kończyli w dziesiątkę po czerwonej kartce (druga żółta) w 89 minucie dla Adriana Dudzińskiego. Łowiczanie z 13 punktami na koncie zajmują siódme miejsce w tabeli, natomiast pokonani 13 – mają 10 punktów.

Pelikan Łowicz – Sokół Aleksandrów 1:0 (1:0)
Bramka: Patryk Czarnowski 26

Pelikan: Wlazłowski – Winkler, Kłąb, Woder (90+2′ Lenart), Olpiński (60′ Dziemidowicz) – Dudziński, Czarnowski (90+1′ Jasiński), Falkowski (80′ Starbała), Grądzki – Kurzawa, Pawlicki.

Sokół: Rogalewicz – Mnatsakanyan, Dziuba (80′ Pawlikowski), Wolinowski, Woźniczak – Jardel Cruz (80′ Gmosiński), Kasprzycki (86′ Król), Kania, Dynel – Najdyszak (66′ Chojecki), Patora (66′ Bednarski).