Remis Bełchatowa na początek

W pierwszym meczu sparingowym przed sezonem 2011/12, podopieczni Pawła Janasa zremisowali z beniaminkiem Ekstraklasy – Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1 (0:0).

Wynik otworzył Damian Chmiel z Podbeskidzia w 55 minucie meczu. Wyrównującego gola dla PGE GKS siedem minut później strzelił Wojciech Jarmuż. W barwach PGE GKS wystąpiło czterech zawodników testowanych: Mateusz Kuziemski (Gryf Tczew), Łukasz Mitaszka (MKS Lewart Lubartów), Leszek Nowosielski (Ruch Zdzieszowice) i Dariusz Juracki (Jarota Jarocin).

PGE GKS Bełchatów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
Bramki: Wojciech Jarmuż 62 – Damian Chmiel 55

PGE GKS: I połowa: Sapela – Fonfara, Lacić, Szmatiuk, Popek – Baran, Bocian, Tomasz Wróbel, Komolov, Bartosiak – Żewłakow. II połowa: Budziłek – Błażej Wróbel, Słomian, Drzymont, Jarmuż (80` Grzelak) – Da Silva, Mitaszka, Nowosielski, Juracik – Kuziemski, Kuświk.

Podbeskidzie: Bąk – I połowa: Cienciała, Dancik, Konieczny, Osiński – Koman, Nather, Ziajka, Malinowski – Demjan, Cieśliński. II połowa: Zajac, Gorkiewicz, Broniewicz, Kołodziej, Chmiel, Żółtowski, Byrtek, Patejuk, Ałdaś, Metelka, Sikora.

Źródło: gksbelchatow.com