Pierwsza wygrana Lechii

Lechia Tomaszów wreszcie zdobyła komplet punktów w nowym sezonie IV ligi (grupa łódzka). Debiut Aleksandra Majicia w roli trenera tomaszowskiej drużyny wypadł okazale. Lechia pokonała bowiem na wyjeździe beniaminka – Sorento Zadębie Skierniewice 4:0 (0:0).

Pierwsza połowa nieco przypominała poprzednie spotkania Lechii pod wodzą Sławomira Majaka. Tomaszowianie mieli optyczną przewagę, stwarzali groźne sytuacje ale byli nieskuteczni. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Gol Kacpra Rakowskiego z 55. minuty uspokoił nieco Lechię, która wyraźnie odetchnęła. To było widać w następnych minutach. Tomaszowianie zaczęli grać mniej nerwowo i zdobyli kolejne trzy bramki. Bramkarza Sorento pokonali jeszcze: Klaudiusz Król (druga bramka w rozgrywkach), Kamil Szymczak i Mariusz Kowalski.

Sorento Zadębie Skierniewice – Lechia Tomaszów 0:4 (0:0)
(Kacper Rakowski 55, Klaudiusz Król 67, Kamil Szymczak 89, Mariusz Kowalski 90)