Czarni z Jutrzenka gromią rywali

Trwa zwycięski marsz Czarnych Rząśnia i Jutrzenki Warta przez boiska sieradzkiej klasy okręgowej. Oba zespoły wygrały po raz piąty z rzędu. „Czerwoną latarnią” sieradzkiej okręgówki w dalszym ciągu pozostaje Victoria Skomlin, która nadal nie zdobyła punktu.

Lider z Rząśni w piątej kolejce grał w Brąszewicach. Do przerwy zanosiło się na sensację. Beniaminek bowiem prowadził z Czarnymi 1:0. Po przerwie piłkarze z Rząśni wzięli się mocno do pracy i zaaplikowali gospodarzom aż sześć goli. Żadnych kłopotów z odniesieniem zwycięstwa nie miała Jutrzenka Warta, która wypunktowała rezerwy Warty Działoszyn. Tuż za plecami prowadzącej dwójki ze stratą trzech punktów znajduje się Warta Osjaków, która po trudnym meczu uporała się z Unią Sulmierzyce.
Warto zwrócić uwagę na fakt, że po pięciu kolejkach aż dziesięć zespołów ma na swoim koncie po sześć punktów.
Na dnie ligowej tabeli w dalszym ciągu Victoria Skomlin, która tym razem wysoko przegrała z beniaminkiem z Konopnicy.