Młody Widzew wygrywa

Widzewska drużyna Młodej Ekstraklasy nie zwalnia tempa! W meczu wyjazdowym podopieczni Andrzeja Kretka pokonali Jagiellonię Białystok 2:1 i dzięki temu nadal będą liderem. A trzeba podkreślić, że na Podlasie widzewski zespół pojechał mocno osłabiony, nawet nie w osiemnastoosobowym składzie.

Zabrakło kadrowiczów, którzy stanowili filar drużyny oraz zawodników kontuzjowanych. Pozostali jednak pokazali charakter. Co więcej, już od 5. minuty Jagiellonia prowadziła. To jednak łodzian nie załamało. Mieli przewagę i stworzyli kilka dogodnych sytuacji. Już do przerwy powinni już prowadzić, ale brakowało skuteczności. Wyrównania doczekali się dopiero po godzinie gry. Bramkę zdobył Jakub Rozwandowicz. Wynik końcowy ustalił w 82. minucie Łukasz Grzeszczyk.

Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź 1:2 (1:0)
Bramki dla Widzewa: Jakub Rozwandowicz 58, Łukasz Grzeszczyk 82
Widzew: Wolański, Augustyniak, Dybiec, D.Ceglarz, Kozłowski (46, Duda), Serwaciński (86, Świechowski), Grzeszczyk, Rozwandowicz, S. Ceglarz, Radzio (78, Knera), Tyburski.

Źródło: widzewiak.pl