Półmetek piotrkowskiej okręgówki

Zjednoczeni Bełchatów wykorzystali remis w meczu na szczycie piotrkowskiej klasy okręgowej. Bełchatowianie potwierdzają, że będą silnym konkurentem dla LUKS Gomunic i Mechanika Radomsko. W 8. kolejce niecodzienny wynik padł w meczu Kasztelana Żarnów ze Skalnikiem Sulejów.

W spotkaniu, które rozegrane zostało w Studziannej padło aż dwanaście goli. Początek meczu idealnie ułożył się do gości. Skalnik szybko objął prowadzenie 2:0. Wówczas piłkarze Kasztelana wzięli się ostro do pracy. Robert Baran w ciągu pięciu minut ustrzelił klasycznego hat-tricka i gospodarze już prowadzili. Za przykładem swojego kolegi poszli inni zawodnicy  Kasztelana i do przerwy było aż 6:2. Po zmianie stron oba zespoły strzeliły po dwa gole i mecz zakończył się hokejowym wynikiem 8:4.
W hitowym meczu piotrkowskiej klasy okręgowej, o którym piszemy osobno LUKS zremisował z Mechanikiem 3:3. Dla gomuniczan były to pierwsze punkty stracone w tym sezonie. Podział punktów w Gomunicach wykorzystali Zjednoczeni Bełchatów, którzy wygrali w Wolborzu ze Szczerbcem 3:0. Bełchatowianie mają już tyle samo punktów co Mechanik i tracą do LUKS tylko trzy punkty. Walka o IV ligę zapowiada się coraz bardziej interesująco.
Dramatyczny przebieg miało spotkanie w Piotrkowie. Miejscowa Polonia prowadziła z GUKS Gorzkowice 2:0 i wydawało się, że pewnie sięgnie po komplet punktów. W dziesięciu ostatnich minutach GUKS strzelił trzy gole. I po meczu to gracze z Gorzkowic mogli się cieszyć z trzech punktów.