Widok Cup 2012

MLKS Widok Skierniewice serdecznie zaprasza na turniej piłkarski drużyn z rocznika 2000. Zawody odbędą się 25 lutego 2012 roku w hali nr. 2 przy ulicy Pomologicznej. Organizatorami turnieju są: MLKS Widok Skierniewice, OZPN Skierniewice oraz Urząd Miasta Skierniewice. Przewidziany jest udział ośmiu zespołów.

W turnieju nie chodzi o zwycięstwo w końcowej klasyfikacji, ale o grę o wygraną w każdym meczu i podnoszenie swych umiejętności przez potyczki z innymi piłkarzami. Turniej ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę jego uczestników. By zapewnić wszystkim uczestnikom możliwość rywalizacji w każdej połowie meczu grać będą inni zawodnicy ewentualnie bramkarz może grać cały mecz.

Rywalizacja odbywać się będzie systemem każdy z każdym po 2×10 min. Bramki 3×2m. Drużyny składać się mają z dwóch zespołów po 5 zawodników plus bramkarz. Razem 12 piłkarzy. Dwa pierwsze zespoły z każdej grupy awansują do grupy I – „złotej”. Dwa ostatnie zespoły z każdej grupy zagrają w grupie II  „srebrnej”. Każda drużyna rozegra 5 spotkań x 20 minut.

Nie ma klasyfikacji na najlepszy zespół. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe puchary oraz nagrodę rzeczową, każdy uczestnik otrzyma medal. Ponadto prowadzona będzie klasyfikacja na najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza i najlepszego strzelca. Wyboru najlepszego bramkarza i najlepszego zawodnika dokonują trenerzy i kapitanowie poszczególnych zespołów. Dodatkowy puchar dostanie najładniej grająca drużyna.

Puchary i nagrody rzeczowe dla wszystkich drużyn; dodatkowo puchar dla najefektowniej grającej drużyny dla wszystkich uczestników medale, statuetki dla najlepszego zawodnika, bramkarza, strzelca + niespodzianka, słodycze dla każdej drużyny. Wpisowe wynosi 250zł od drużyny. Dla każdej drużyny przewidziany obiad (12 zawodników + trener i kierownik). Istnieje możliwość dokupienia obiadów. Początek turnieju o godz. 9.00 koniec ok. godz. 16.30.

Zgłoszenia przyjmuje trener rocznika 2000 Piotr Gierach– piorog@op.pl, tel.500 186 101 lub 505 432 933

Źródło: Piotr Gierach