Widok gromi Olimpię

Na kompleksie MOSiR przy ul. Pomologicznej w Skierniewicach odbyło się spotkanie kontrolne drużyn Widoku Unii Skierniewice z zespołem Olimpii Jeżów. Było to drugie z ośmiu zaplanowanych meczów sparingowych w okresie przygotowawczym gospodarzy. Drużyna Michała Gajdy wygrała zasłużenie 7:1 do przerwy prowadząc już trzema bramkami.

Mecz ten stał pod dużym znakiem zapytania, ponieważ mrozy, które panują w całej Polsce od dwóch tygodni mogłyby źle wpłynąć na zdrowie zawodników.

Samo spotkanie cały czas było prowadzone pod dyktando drużyny ze Skierniewic. Szybkie, składne akcje pozwoliły na co raz to większe zaangażowanie na połowie przeciwnika, co skutkowało zdobytymi bramkami. Skuteczność piłkarzy mogłaby być większa, ale zmarnowali kilka dogodnych sytuacji, które w stu procentach można by było zamienić na gole, które podwyższyłyby wynik. Nie można mieć jednak do nich pretensji, ponieważ wynik i tak zadowala trenera skierniewiczan- Michała Gajdę, który szuka optymalnego składu na rozpoczęcie rundy wiosennej z jak najlepszym wynikiem.

Widok Unia Skierniewice- Olimpia Jeżów 7:1 (3:0)

Bramki dla Widoku: Miłosz Kristić x2, Daniel Karwat x2, Konrad Klimczak x2, Piotr Muras

Skład Widoku: Janeczek Robert, Wysocki Piotr, Baleja Rafał, Zieliński Marcin, Sulikowski Eryk, Mariusz Cieślak, Markowski Mariusz, Krstić Milosz, Timothy Oluefemi, Kostecki Dominik, Muras Piotr. W drugiej połowie grali również: Kozłowski Maciej, Stefaniak Dawid, Staszewski Mateusz, Mikulski Piotr, Paprocki Daniel, Karwat Daniel, Klimczak Konrad, Michalak Łukasz. Trener: Michał Gajda

Źródło: Michał Gajda, Konrad Klimczak