Kutno przed meczem w stolicy

Dzisiaj o godzinie 14:00 piłkarze MKS Kutno (III liga łódzko- mazowiecka) zainaugurują rundę wiosenną sezonu 2011/2012. Rywalem podopiecznych Kamila Sochy będzie Ursus Warszawa, który plasuje się tuż nad strefą spadkową. Nastroje w ekipie „Miejskich” są bardzo dobre.

Kutnowscy piłkarze po rundzie jesiennej zajmują 2. miejsce w tabeli, tracąc 9 punktów do prowadzącego Radomiaka Radom. Nadal mają realne szanse na awans do II ligi wschodniej.

Przed pierwszym wiosennym meczem nastroje w „Miejskich” są bardzo dobre.

Nasz zespół w przerwie zimowej został nieco przemeblowany, ale liczę, że nie obniżymy poziomu, jaki prezentowaliśmy podczas jesiennych spotkań. Wszyscy wiemy, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty podczas przygotowań do rundy i jesteśmy gotowi do walki o ligowe punkty – zapowiada Kamil Socha, trener MKS-u.

W pierwszym meczu pomiędzy Ursusem a „Miejskimi” padł remis 1-1. Dla warszawian gola zdobył Jarosław Łowicki, zaś dla naszej drużyny strzelił Mariusz Jakubowski.

Źródło: miejscy.pl