Remis drugiego Sokoła

Rezerwy Sokoła Aleksandrów Łódzki zremisowały na własnym boisku z GLKS Dłutów 1:1 (1:0) w meczu 18. kolejki łódzkiej klasy okręgowej.  Goście przez większą część meczu grali w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartką ukarany został Zdzisław Leszczyński. W 27. minucie aleksandrowianie wyszli na prowadzenie po golu Łukasza Wojtczyka.

Przez większość część meczu Sokół grał w przewadze, bowiem czerwoną kartkę ujrzał grający trener Dłutowa Zdzisław Leszczyński. Doświadczony piłkarz z występami w ekstraklasie m. in. ŁKS Łódź, na boisku pojawił się trzy minuty przed otrzymaniem czerwonego kartonika. Dwukrotnie dyskutował z sędzią, który odsunął go od gry. Aleksandrowianie za sprawą Łukasza Wojtczyka po 45. minutach grali z jedną bramką przewagi. Niestety w drugiej połowie na 10. minut przed końcem gola z 30. metrów puścił Marcin Stobiecki. Pod koniec spotkania jedną z klarownym okazji miał Piotr Piotrowicz. Jeszcze w pierwszej części gry wyśmienitej wręcz okazji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał strzelec pierwszej bramki Łukasz Wojtczyk.

Sokół II Aleksandrów Łódzki- GLKS Dłutów 1:1 (1:0)

Bramka dla Sokoła: Łukasz Wojtczyk 27

Sokół: Stobiecki – Sikorski, Świętosławski, Oska, Wojtalski – Wojtczyk, Szymański, Grochulski (60 Kiński), Rosiak, Kuklis – Piotrowicz

Czerwona kartka: Zdzisław Leszczyński (Dłutów)- za dyskusje z sędzią

Źródło: tssokol.pl