Mechanik Radomsko nie zawodzi

Lider piotrkowskiej klasy okręgowej Mechanik Radomsko nie zawodzi. Radomszczanie pewnie pokonali na wyjeździe LKS Lubochnia 4:0 (2:0) i umocnili się na pozycji lidera.

Jesienne spotkanie obu zespołów było wyrównane. Radomszczanie dopiero w ostatnim kwadransie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Sobotnie spotkanie było dla Mechanika lekkie, łatwe i przyjemne. Radomszczanie niczym wytrawny bokser wypunktowali ekipę z Lubochni. Walczący o utrzymanie LKS tylko na początku meczu próbował nastraszyć rywala.
Radomszczanie z minuty na minutę się rozkręcali i kwestią czasu pozostawało kiedy strzelą pierwszego gola. W 28. minucie spotkania, po zagraniu Marka Michalskiego, gości na prowadzenie wyprowadził Adam Olejnik. Pięć minut później po rozegraniu rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Tomasza Walioszczyka, który trafił na 2:0.
Pod koniec pierwszej połowy gospodarze zaatakowali nieco odważniej. Pod bramką Mechanika kilka razy się zakotłowało po rzutach rożnych, ale gospodarze nie potrafili pokonać Rafała Dawida.
Po zmianie stron gra niewiele się zmieniła. Bliscy szczęścia byli: Przemysław Olejnik i Marek Michalski. W 64. minucie, po kolejnej akcji goście prowadzili już 3:0. Po dograniu Walioszczyka z najbliższej odległości do siatki trafił Olejnik. Dziesięć minut później Mechanik przeprowadził kolejną szybką akcję. Michalski wyłożył piłkę Walioszczykowi, któremu pozostało jedynie umieścić ją w pustej bramce.
W końcówce gospodarze próbowali strzelić przynajmniej honorową bramkę, ale bramkarz Mechanika nie dał się zaskoczyć.

LKS Lubochnia – Mechanik Radomsko 0:4 (0:2)
Bramki: Adam Olejnik 28, Tomasz Walioszczyk 33,74, Przemysław Olejnik 64.