Cenne zwycięstwo Mazovii

Mazovia Rawa Mazowiecka wygrała z Orłem Nieborów 1:0 (1:0) w spotkaniu 19. kolejki skierniewickiej klasy okręgowej. Bramkę na wagę cennych trzech punktów w 26. minucie zdobył Michał Kaźmierczak. Gospodarze dzięki tej wygranej zmniejszyli stratę do prowadzących w rozgrywkach Orląt Cielądz.

Zwycięstwo nie przyszło Mazovii łatwo. Piłkarze musieli stawić czoło nie tylko rywalom, ale również wysokiej temperaturze. Goście zawiesili wysoko poprzeczkę i wielokrotnie starali się kombinacyjnymi akcjami zaskoczyć Mazovię. W 26. minucie Michał Kaźmierczak zdobył pierwszą i jak się później okazało jedyną bramkę w tym meczu. Orzeł próbował odrobić straty, ale znakomicie w obronie spisywali się defensorzy gospodarzy. Mazovia również miała swoje okazje, ale w wielu sytuacjach zabrakło szczęścia. Dzięki temu zwycięstwu piłkarze z Rawy cały czas zachowują szanse na awans do IV ligi łódzkiej. Do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze siedem spotkań i wszystko może się jeszcze wydarzyć.

Mazovia Rawa Mazowiecka- Orzeł Nieborów 1:0 (1:0)

Bramka: Michał Kaźmierczak 26

Mazovia: Przemysław Kopczyński, Sebastian Amer, Patryk Gołka, Michał Kaźmierczak, Sylwester Kowalczyk, Piotr Kuta, Jarosław Karaś (12’ Rafał Sadowski), Łukasz Choderski, Szymon Leszczuk, Rafał Bednarek (85’ Marcin Mańkowski), Paweł Wyciszkiewicz (77’ Michał Stanowski)

Źródło: mazovia.futbolowo.pl