Rehabilitacja KKS Koluszki

KKS Koluszki wygrał na własnym boisku z Orłem Parzęczew 3:0 (2:0) w meczu 2. kolejki łódzkiej klasy okręgowej. Dwie bramki dla koluszkowian zdobył Tomasz Łapin. Tym samym gospodarze zrehabilitowali się kibicom za remis w ostatnim spotkaniu z Andrespolią Wiśniowa Góra.

Przez pierwsze dziesięć minut gra toczyła się głównie w środku pola. Żadna z drużyn nie zagościła na dłużej w polu karnym rywala. Dopiero w 11. minucie pierwsze strzały na bramkę w tym meczu oddali goście. Najpierw z rzutu wolnego próbował Kamil Lawstowski, a następnie Mahomed Nabaoui. Obie te próby zakończyły się jednak niepowodzeniem. Gospodarze próbowali grać z kontry i to przyniosło efekt w 20. minucie. Po przerwaniu korzystnej akcji Jakuba Perka w polu karnym, żółtą kartką upomniany został Damian Cieślak. Do jedenastki podszedł Tomasz Łapin i bez problemu pokonał Artura Króla. To trafienie zdecydowanie rozluźniło szeregi KKS. Koluszkowianie zaczęli częściej grać piłką i co chwila stwarzali sobie groźne sytuacje. W 26. minucie Przemysław Kaźmierczak podał szybką piłkę do Huberta Marczyka, a ten zdobył drugiego gola.

Druga odsłona spotkania rozpoczęła się wyśmienicie dla gospodarzy. W 53. minucie po dośrodkowaniu Przemysława Kaźmierczaka, piłkę głową w siatce umieścił Tomasz Łapin. Parzęczewianie wyraźnie opadli z zapału do gry. Wszystkie ich akcje były nieprzemyślane i niedokładne. Mecz się bardzo zaostrzył. Goście musieli to spotkanie kończyć w dziesiątkę, ponieważ w 84. minucie drugą żółtą kartką upomniany został Sławomir Michalak i w efekcie musiał opuścić boisko.

KKS Koluszki- Orzeł Parzęczew 3:0 (2:0)

Bramki: Tomasz Łapin 20(k), 53, Hubert Marczek 26

Koluszki: Rafał Adamczyk, Michał Jeżyk, Michał Dymowicz, Krzysztof Grzelak, Huert Marczyk,Przemek Kazimierczak, Witold Sikorski, Mariusz Gajek, Jakub Perek, Mateusz Bryszewski, Tomasz Łapin, rezerwa: Tomasz Radomski, Paweł Chrustowski, Przemysław Cębrzyński, Bartosz Wiśniewski, Jacek Wojtaszek, Jakub Sztuka, Konrad Stefańczyk

Orzeł: Artur Król, Damian Ciesielski, Jacek Pietrzak, Adam Idczak, Kamil Bartczak, Mahomed Nabaoui, Mateusz Gieraga, Kamil Lawstowski, Adrian Kujawa, Artur Grabacz, Bartosz Pyciarz, rezerwa: Segun Solagaade , Sławomir Michalak, Kamil Sobczak , Kamil Łuczak

Żółte kartki: Michał Dymowicz, Mariusz Gajek (Koluszki)- Artur Król, Damian Ciesielski, Sławomir Michalak (Orzeł)

Czerwona kartka: Sławomir Michalak (Orzeł) 84 min- za drugą żółtą

Źródło: Daria Dębowska