Wysoki remis Olimpii Karsznice

Olimpia Karsznice Zduńska Wola (rocznik 1998) rozegrała ostatni sparing przed rozgrywkami ligowymi. Przeciwnikiem młodych karsznican był zespół MKS Zduńska Wola (rocznik 1999), a mecz odbył się na boisku PMOS. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4 (2:1).

Początek spotkania należał do gospodarzy, a na listę strzelców wpisali się Adrian Banasiak i Adrian Florczak. Ten drugi rozegrał bardzo dobre spotkanie. Jeszcze w pierwszej połowie bramkę kontaktową dla Olimpii zdobył Filip Małoszczyk– były zawodnik MKS. Druga połowa należała już do zawodników Olimpii, którzy uzyskali prowadzenie na 4:3, ale w ostatnich minutach indywidualną akcją popisał się ponownie Adrian Florczak i został faulowany w polu karnym. Jedenastkę na bramkę zamienił Adrian Banasiak.

MKS Zduńska Wola – Olimpia Karsznice 4:4 (2:1)
Bramki: Adrian Banasiak 2, Jakub Kulczyński, Adrian Florczak – Filip Małoszczyk 2, Damian Jarzyński, Przemysław Adamczewski.

Zduńska Wola: Przemysław Kroczyński (b), Jakub Kochanowski (b) – Kacper Gralewski,Michał Józefowicz,Artur Kopytek, Adrian Banasiak, Adrian Kamas(c), Witold Szewczyk, Kacper Kępiński,Adrian Florczak, Adrian Filipiak, Michał Pokora,,Jakub Kulczyński, Adrian Piotrowski, trener – Janusz Derdak

Olimpia: Piotr Tomczyk (b) – Hubert Kołodziejczyk, Sebastian Wolf, Bartłomiej Nowiński, Bartosz Kaczorowski, Piotr Jałowy, Damian Jarzyński, Przemysław Adamczewski, Patryk Kołodziejczyk, Krystian Śnieg, Filip Małoszczyk, Kamil Lider, Filip Fryś, Mateusz Ciałkowski, Jakub Skotarski, trener – Paweł Oluszczyk

Źródło: Lech Kulma