Paradyż nowym liderem IV ligi

Piłkarze KS Paradyż nie zmarnowali okazji na objęcie prowadzenia w IV lidze. Zespół Zbigniewa Podsiebierskiego pewnie wygrał w Warcie z Jutrzenką 3:0. Dwa gole dla gości zdobył w pierwszej połowie spotkania Marcin Mirecki.

Niespodziewana porażka Zjednoczonych Stryków z Górnikiem Łęczyca otworzyła przed zespołem KS Paradyż szansę wskoczenia na fotel lidera. Z takim zamiarem jeden z faworytów IV ligi jechał na mecz z beniaminkiem Jutrzenką Warta. Swój plan piłkarze z Paradyża zaczęli realizować w 20. minucie. Wówczas prowadzenie dla gości uzyskał Marcin Mirecki. Siedem minut później napastnik Paradyża strzelił drugiego gola. W końcówce meczu Szymon Błachowicz przypieczętował wygraną gości. Z pięcioma wygranymi i dwoma remisami KS Paradyż objął prowadzenie w tabeli IV ligi (grupa łódzka).

Jutrzenka Warta – KS Paradyż 0:3 (0:2)
Bramki: Marcin Mirecki 20, 27, Szymon Błachowicz 82.
Autor: Przemysław Jafra