Astoria ponownie liderem

Po krótkiej przerwie Astoria Szczerców ponownie liderem piotrkowskiej klasy okręgowej. W ligowej tabeli panuje bardzo duży ścisk. Prowadząca w tabeli Astoria ma tylko sześć punktów przewagi nad dziesiątym w tabeli beniaminkiem z Czarnocina.

W najciekawszym meczu 7. kolejki Astoria Szczerców pokonała 1:0 lidera LKS Lubochnia. Jedynego gola w tym meczu w 37. minucie strzelił Paweł Wieczorek. Wygrana pozwoliła drużynie trenera Roberta Rogana powrócić na pierwsze miejsce w tabeli. W drugim meczu na szczycie podział punktów. Polonia Piotrków zremisowała 1:1 ze Świtem Kamieńsk. Do ligowej czołówki powoli dobijają się Zjednoczeni Bełchatów. United po golu Michała Krzciuka skromnie pokonali bardzo dobrze spisującego się beniaminka z Woli Krzysztoporskiej. Bliżej czołówki są również grający w kratkę zawodnicy Poświętnego, którzy pokonali Szczerbca Wolbórz. Ci ostatni wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.