Lechia rozbiła Concordię

Trzecioligowa Lechia Tomaszów nie dała żadnych szans Concordii Piotrków (IV liga łódzka). Podopieczni Radosława Wilczyńskiego rozbili rywala aż 5:0 (2:0). Jedną z bramek dla tomaszowskiej drużyny zdobył Grzegorz Piechna.

Od początku meczu tomaszowianie narzucili rywalowi swój styl gry. Pierwsza bramka padła w 20. minucie kiedy to bramkarza Concordii pokonał Mateusz Milczarek. Na 2:0 podwyższył tuż przed przerwą Krzysztof Kmieć. Druga połowa przyniosła trzy bramki zdobyte przez Lechię. Strzelali je kolejno: Kamil Cyran, Grzegorz Piechna i Kacper Rakowski.

Obie drużyny pierwsze mecze w lidze mają rozegrać w Wielką Sobotę. Lechia podejmie lidera rozgrywek – Legionovię Legionowo (15:30), zaś Concordia zmierzy się na wyjeździe z Jutrzenką Warta (15:00). Nie wiadomo jednak czy na rozegranie tych spotkań pozwoli aura. Prognozy nie są bowiem zbyt korzystne.

Lechia Tomaszów – Concordia Piotrków 5:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Milczarek 20, Krzysztof Kmieć 45, Kamil Cyran 50, Grzegorz Piechna 70, Kacper Rakowski 78

Lechia: Chachuła – Matysiak, Cyran, Kmieć, Milczarek – Potakowski, Szymczak, Tonowicz, Kubiak, Morgaś – Piechna.
Na zmiany weszli: Pogorzała, Dolot, Piotrowski, Witczak, Rakowski, Stańdo.