Sprawiedliwy remis Zelowa

Włókniarz Zelów zremisował 1:1 (0:1) z Pogonią Grodzisk Mazowiecki w zaległym meczu 16. kolejki III ligi łódzko- mazowieckiej. Biorąc pod uwagę przebieg całego spotkania to obie drużyny sprawiedliwie podzieliły się punktami.

Gospodarze bardzo szybko ponieważ już w 1. minucie stracili bramkę. Do siatki zelowian trafił Jakub Popiński. Włókniarz starał się szybko wyrównać, ale do przerwy rezultat nie uległ już zmianie. Po zmianie stron podopieczni Jacka Berensztajna silniej zaatakowali. Wyrównującego gola gospodarze strzelili w 70. minucie po tym jak Jakub Paprocki wykorzystał rzut karny.

Bramkę straciliśmy po rzucie rożnym. Później dążyliśmy do tego, aby szybko odrobić straty. Udało się to dopiero w drugiej połowie. Remis można uznać za sprawiedliwy wynik – skomentował Jacek Berensztajn, trener Włókniarza Zelów.

Włókniarz Zelów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bramki: Jakub Paprocki 70-karny – Jakub Popiński 1