Czternasty remis młodego Widzewa

Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali 1:1 (1:1) z Jagiellonią Białystok w wyjazdowym spotkaniu 25. kolejki Młodej Ekstraklasy.  Dla łodzian jest to już czternasty remis w tym sezonie. Podopieczni Tomasza Kmiecika zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli.

Gospodarze w 16. minucie objęli prowadzenie po tym jak rzut karny wykorzystał Karol Mackiewicz. Łodzianie wyrównali w 37. minucie po trafieniu Velijko Bartovicia. Po przerwie oba zespoły grały w osłabieniu. Najpierw w 78. minucie z boiska wyleciał bramkarz Jagiellonii Łukasz Skowron, a w 80. minucie Radosław Bartoszewicz. Ze względu na brak rezerwowego golkipera pomiędzy słupkami bramki gospodarzy stanął napastnik Michał Fidziukiewicz. Mimo to łodzianie nie potrafili zdobyć zwycięskiego gola i pojedynek zakończył się podziałem punktów.

Jagiellonia Białystok (MESA) – Widzew Łódź (MESA) 1:1 (1:1)
Bramki: Karol Mackiewicz 16 – Velijko Bartović 37

Jagiellonia: Skowron – Zawadzki, Porębski, Waszkiewicz, Norambuena (46′ Bandrowski) – Modelski, Kowalski (80′ Radecki), Kosiński, Kossyk – Mackiewicz, Smolarek (46 ’ Fidziukiewicz).

Widzew: Wlazłowski – Bartkowski, Mysłowski, Kozołup, Stępiński – Idzikowski, Bartoszewicz, Grube, Bartłoszewski (60′ Fortuna), Narożnik – Bartović (70′ Piela).

Źródło: widzewiak.pl