Mroczkowski: To była katastrofa

Piłkarze Widzewa Łódź zostali rozgromieni w piątkowy wieczór przez Lecha Poznań 0:4 (0:0). Trener łodzian Radosław Mroczkowski stwierdził, że jego podopieczni w drugiej połowie przestali grać. Poniżej prezentujemy pomeczową wypowiedź szkoleniowca Widzewa.

Moi zawodnicy chyba zapomnieli, że mecz trwa 90 minut. Do przerwy stawaliśmy na wysokości zadania. Po przerwie to już tylko byliśmy na boisku, nic poza tym – powiedział Radosław Mroczkowski.

Szkoleniowiec dodał jeszcze, że jego zawodnikom w drugiej odsłonie zabrakło chęci do gry. Wydarzenia po przerwie nazwał mianem katastrofy.

Mija tydzień i jest taka zmiana w grze. Muszą być chęci w futbolu, nawet jak brakuje umiejętności. Tego zabrakło, bez tego nie możemy marzyć o dobrych wynikach. Błędy się powielały, zawodnicy grali bardzo chaotycznie. Możemy powiedzieć tylko tyle, że po przerwie ten mecz to była dla nas katastrofa – podsumował trener Widzewa Łódź.

Źródło: widzewiak.pl