Kolejna porażka Zelowa

Nie udało się Włókniarzowi Zelów sprawić niespodzianki jaką byłoby odebranie punktów Legionovii Legionowo. Zespół Jacka Berensztajna przegrał 0:2 (0:1) i jedną nogą jest w IV lidze.

Włókniarz w rundzie jesiennej nieoczekiwanie pokonał Legionovię na własnym boisku 1:0 i jak dotąd jest to ostatnie zwycięstwo zelowskiej drużyny. W Legionowie górą okazali się gospodarze. Pierwszego gola strzelił w 34. minucie Maciej Goliński, a wynik spotkania ustalił tuż po przerwie Michał Złotkowski. W drugiej połowie trener Włókniarza próbował dokonywać roszad w składzie. Nie przyniosło to jednak efektu i zelowscy piłkarze doznali kolejnej porażki.

Legionovia Legionowo – Włókniarz Zelów 2:0 (1:0)
Włókniarz Zelów: Paweł Wiśniewski – Gołuch, Pałyska, Krymarys, Perka – Rozwandowicz, Bendkowski ż, Stasiak, Boczkiewicz (67′ Bednarek), Dregier (76′ Zając) – Wiśniewski (82′ Paprocki).
Trener: Jacek Berensztajn