Grad bramek w Zelowie

Kibice Włókniarza Zelów doczekali się wreszcie skutecznej gry swojej ulubionej drużyny. Szkoda jednak, że tak późno. Zelowianie, po wysokiej wygranej z Orłem Wierzbica, pokonali Broń Radom 4:3 (4:1). O wygranej zdecydowała świetna pierwsza połowa.

Już w 2. minucie było 1:0 po strzale Patryka Krymarysa. Broń szybko doprowadziła do remisu. Grzegorza Robakiewicza pokonał Damian Sałek. Zelowianie kontynuowali natarcie i nie załamali się utraconym golem. Odzyskali prowadzenie w 14. minucie po trafieniu Piotra Boczkiewicza. Do końca pierwszej połowy trwał zmasowany atak drużyny Jacka Berensztajna. Kolejne bramki zdobywali: Rafał Bednarek (27. minuta) i tuż przed przerwą Jakub Dregier.

W drugiej połowie stroną przeważającą byli goście. Włókniarz umiejętnie się bronił i dopiero w 84. minucie piłkarze z Radomia udokumentowali swoją przewagę strzeleniem drugiego gola. W końcówce Broń zdobyła jeszcze jednego bramkę,  ale zeszła z boiska pokonana. Zelowianie odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu, ale nadal ich szanse na utrzymanie w lidze są tylko teoretyczne.

Włókniarz Zelów – Broń Radom 4:3 (4:1)
Bramki dla Włókniarza: Patryk Krymarys 2, Piotr Boczkiewicz 14, Rafał Bednarek 27, Jakub Dregier 44
Włókniarz: Robakiewicz – Bendkowski, Krymarys, Pałyska, Perka – Stasiak, Boczkiewicz (82′ Jarosiński), Dregier (77′ Sebastian Wiśniewski), Gołuch (65′ Pietras), Rozwadowicz – Bednarek (65′ Paprocki).
Trener: Jacek Berensztajn