Pewna wygrana młodej Pogoni

Za nami przedostatnia kolejka w Wojewódzkiej Lidze imienia Wacława Kuchara. Pogoń Zduńska Wola pewnie ograła wyżej notowany MULKS Łask 4:1 (2:0). Zespól Krzysztofa Kochelaka awansował dzięki temu na dziewiąte miejsce w tabeli.

Już do przerwy gospodarze prowadzili różnicą dwóch trafień, Bramki pod koniec pierwszej połowy zdobyli: Mateusz Suchański i Marcel Piotrowski. Po przerwie goście rzucili się do odrabiania strat. W 44. minucie kontaktową bramkę strzelił Maciej Stępień. Pogoń była jednak tego dnia lepszą drużynę i zdobyła jeszcze dwa gole. Strzelili je: Wiktor Dyoniziak w 58. minucie oraz dziewięć minut później Mateusz Dudek.

Pogoń Zduńska Wola – MULKS Łask 4:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Suchański 32, Marcel Piotrowski 35, Wiktor Dyoniziak 58, Mateusz Dudek 67 – Maciej Stępień 44

Pogoń: Borys Kwiatkowski – Rafał Rosiak. Adrian Rosiak, Marcel Piotrowski, Antoni Nowak, Mateusz Suchański, Jakub Majchrzak, Maciej Wojtysiak, Mateusz Dudek, Wiktor Dyoniziak, Jakub Koliński, Antoni Pawlak, Michał Raszewski,Rafał Szubański, Konrad Mazurkiewicz, Mieszko Bryl, Kacper Kunert ,Marcel Dzwonik.
Trener:Krzysztof Kochelak.

MULKS: Filip Adamczyk – Damian Karbowiak, Krystian Felcenloben, Adrian Gajewczyk, Damian Stępniewski, Jan Szumigaj, Przemysław Orłowski, Maciej Stępień, Wojciech Chmielewski, Dawid Kowalski, Michał Pawelec, Artur Stawinoga.
Trener: Andrzej Mara.

Relacja i zdjęcia: Lech Kulma