Andrespolia straciła szanse

Andrespolia Wiśniowa Góra przegrała na własnym boisku z Orłem Parzęczew 1:2 (1:1) w przedostatniej kolejce łódzkiej klasy okręgowej. Wiśniowogórzanie przekreślili swoje szanse na zajęcie czołowego miejsca na zakończenie sezonu. Pozostaje im już tylko walka o trzecie miejsce.

Przez pierwsze minuty gra toczyła się głównie w środku pola. W 13. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Damian Estemberg. który wykorzystał idealne podanie Mateusza Milczarka i przeniósł piłkę nad wychodzącym do niego Arturem Królem. W 35. minucie w pole karne dośrodkował Michał Dębski, a w obrębie jedenastki najsprytniej zachował się Jacek Błaszczyk, który doprowadził do remisu. Goście szukali kolejnych bramek. W drugiej połowie udało się to Arturowi Garbaczowi, który zdobył zwycięskiego gola wspaniałym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego. Orzeł wygrał w Wiśniowej Górze i może być pewny utrzymania w klasie okręgowej.

Andrespolia Wiśniowa Góra – Orzeł Parzęczew 1:2 (1:1)
Bramki: Damian Estemberg 13 – Jacek Błaszczyk 35, Artur Garbacz 79

Andrespolia: Jakóbiec – Jaśkiewicz, Chyliński, Kołecki, Turek (88′ Jarmolński), Dziedzic, Siuta (78′ Glapski), Milczarek (58′ Juan Perez-Flores), Durka, Wilk (85′  Smorawski), Estemberg.

Orzeł: Król – Błaszczyk, Pietrzak, Chmielecki, Bartczak (68′ Bonikowski) – Kujawa, Czajkowski,  Łuczak, Pisera – Garbacz, Dębski.