Pewna wygrana Bełchatowa

PGE GKS Bełchatów wygrał w meczu sparingowym z Pogonią Siedlce (II liga wschodnia) 5:2 (0:1). Mecz rozegrano na boisku bocznym przy ulicy Sportowej. Wszystkie bramki bełchatowianie strzelili dopiero po przerwie.

Pierwsza połowa zakończyła się niespodziewanym prowadzeniem gości. W drugiej odsłonie najpierw sygnał do walki dał Grzegorz Baran, który wykorzystał rzut karny, a później dwa gole zanotował Łukasz Wroński. Czwartą bramkę strzelił testowany w Bełchatowie Andreja Prokić. Wynik końcowy ustalił w 90. minucie Mateusz Mak po tym jak wykorzystał rzut karny.

PGE GKS Bełchatów – Pogoń Siedlce 5:2 (0:1)
Bramki dla PGE GKS: Grzegorz Baran 59-karny, Łukasz Wroński 65, 88, Andreja Prokić 68, Michał Mak 90-karny

PGE GKS: I połowa- Damian Podleśny – Raul Gonzalez, Maciej Wilusz, Jakub Sznigir, Krzysztof Michalak – Mateusz Mak, Szymon Sawala, Patryk Rachwał, Michał Renusz, Kamil Poźniak – Adrian Paluchowski. II połowa- Wiktor Baranowski – Adrian Basta, Piotr Witasik, Jakub Sznigir (75′ Krzysztof Michalak), Marcin Flis – Łukasz Wroński, Grzegorz Baran, Damian Szymański, Andreja Prokić, Bartłomiej Bartosiak – Michał Mak.