Pewna wygrana rezerw Omegi

Omega II Kleszczów pewnie pokonała Polonię Piotrków 3:1 (3:0) w najciekawszym spotkaniu 8. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej. Gospodarze już do przerwy prowadzili różnicą trzech bramek. Po meczu z funkcji trenera Polonii zrezygnował Bogdan Adaczyński.

Polonia w pierwszej połowie popełniła seryjnie błędy w defensywie. W 13. minucie prowadzenie Omedze II dał pięknym strzałem Piotr Janeczek. Chwilę później tylko dzięki świetnej interwencji Kamila Kalinowskiego nie było 2:0. Bramkarz Polonii obronił mocne uderzenie z 25 metrów.  Gospodarze dalej atakowali i w 28. minucie błąd piotrkowskiej defensywy wykorzystał Krzysztof Kowalski. Ten sam piłkarz chwilę przed przerwą podwyższył na 3:0.

W przerwie meczu w szatni Polonii doszło do ostrej wymiany zdań. Gra gości poprawiła się na tyle, że w 57. minucie honorowego gola zdobył Mariusz Zaor. To jednak wszystko na co stać było piotrkowską drużynę w tym meczu. Polonia, która miała walczyć o awans do IV ligi, przegrała już trzeci mecz. Po spotkaniu trener Polonii Bogdan Adaczyński poinformował o tym, że rezygnuje z prowadzenia zespołu.

Omega II Kleszczów – Polonia Piotrków 3:1 (3:0)
Bramki: Piotr Janeczek 13, Krzysztof Kowalski 28, 41 – Mariusz Zaor 57