Olimpia wykorzystała szansę

W meczu na szczycie skierniewickiej klasy okręgowej Olimpia Chąśno wygrała z rezerwami Pelikana Łowicz. Chąśnianie tym samym zamienili się z łowiczanami miejscami w ligowej tabeli. Na trzecią lokatę wskoczyła Jutrzenka Drzewce, która pewnie pokonała Astrę Zduny.

Cenne zwycięstwo odniosła Rawka Bolimów, która okazała się lepsza od Laktozy Łyszkowice. Swoje drugie zwycięstwo odniósł Vagat Domaniewice, pokonując przed własną publicznością Olympic Słupię. Prawdziwą strzelaninę urządziła sobie Pogoń Bełchów, która wygrała z Juvenią Wysokienice. Punktami podzieliła się Olimpia Jeżów z Czarnymi Bednary. Bez zwycięstwa cały czas pozostaje Astra Zduny i Orlęta Cielądz. Zespoły te zamykają tabelę skierniewickiej klasy okręgowej.