Jutrzenki blask dla Poddębic

Ner Poddębice wygrał przed własną publicznością z Jutrzenką Warta 2:1 (1:0) w spotkaniu 10. kolejki IV ligi łódzkiej.  Dla poddębiczan było to trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Dzięki tej wygranej podopieczni Witolda Obarka wskoczyli na dwunastą pozycję w ligowej tabeli.

Faworytem tego meczu byli goście. Jednak pierwsze minuty pokazały, że nie będzie to jednostronne spotkanie. Od ataków rozpoczęli poddębiczanie. W 28. minucie przyniosło to efekt ponieważ bramkarza gości pokonał Szymon Sobańda. Gospodarze próbowali pójść za ciosem, ale do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Drugie czterdzieści pięć minut rozpoczęło się od ofensywnej gry Jutrzenki. Piłkarze z Warty próbowali odrobić straty. Udało im się to dopiero w 72. minucie, kiedy do siatki rywali trafił Krzysztof Stępiński. Radość przyjezdnych z korzystnego rezultatu trwała zaledwie kwadrans. W 85. minucie zwycięskiego gola dla Neru strzelił Konrad Kubiak.

Ner Poddębice – Jutrzenka Warta 2:1 (1:0)
Bramki: Szymon Sobańda 28, Konrad Kubiak 85 – Krzysztof Stępiński 72

Ner: Marciniak – Owczarek, Czekalski, Piórkowski – Lewandowski (46′ Kubiak), Woźniak, Jarczewski, Pabiańczyk, Ziober – Jesionowski (72′ Wdowiak), Sobańda (55′ Gilarski).

Jutrzenka: Kwiatkowski – Szmidt, Wolny, Kulczynski, Ł. Kaczmarek – M. Kaczmarek, Valente, Jezierski, Pawlak – Stępiński, Sajda.