Nieborów blisko czołówki

Orzeł Nieborów wygrał z Jutrzenką Warta 2:1 (0:0) w spotkaniu 12. kolejki IV ligi łódzkiej. Gospodarze po słabym początku w drugiej odsłonie pokazali charakter i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Wygrana znacznie przybliżyła nieborowian do ligowej czołówki.

Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym. W drugiej połowie pierwsi bramkę zdobyli piłkarze z Warty. Bramkarza Orła pokonał Krzysztof Stępiński. Minutę później wyrównał  Radosław Kuciński. Dzięki ambitnej grze i ofiarności gospodarze zdołali jeszcze raz pokonać golkipera z Warty. W 65. minucie cenne trzy punkty zapewnił beniaminkowi Dawid Sut.

Orzeł Nieborów – Jutrzenka Warta 2:1 (0:0)
Bramki: Radosław Kuciński 52, Dawid Sut 65 – Krzysztof Stępiński 51

Orzeł: Jędrzejewski – Grenda, Plichta, Rembowski, Pomianowski – Bartosiewicz (82′ Papuga), Krzeszewski (2′ Tkacz, 75′ Brzózka), Siatkowski, Kuciński – Wierzbicki, Sut.

Jutrzenka: Wojciechowski – Schmidt żż cz 90′, Kulczyński, Badowski, Pawlak – Dzieran (56′ Sajda), Valente, Jezierski, Jarecki, Kaczmarek (89′ Młotkiewicz) – Stępiński.