Piotrowski strzela w końcówce

MKS Zduńska Wola wygrał z GKS Burzenin 1:0 (0:0) w meczu 13. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A. Cenne zwycięstwo gospodarzom dał Marcin Piotrowski, który strzelił zwycięską bramkę w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

W pierwszej połowie goście zamurowali swoje pole karne i próbowali tylko kontratakować. Bramkarze obu zespołów nie mieli nic do roboty. Druga odsłona należała do zawodników gospodarzy, ale grając często atakiem pozycyjnym stwarzali mało sytuacji podbramkowych. Goście sporadycznie kontratakowali. Kiedy wszyscy myśleli, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem w drugiej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Marcin Piotrowski. Po rzucie wolnym Mateusz Witczak wrzucił piłkę w pole karne gości, a tam sprytnym strzałem Piotrowski zdołał pokonać golkipera rywali.

MKS Zduńska Wola – GKS Burzenin 1:0 (0:0)