Omega wygrała w Wielkiej Woli

Omega Kleszczów wygrała na wyjeździe 3:1 (0:1) z KS Paradyż w pierwszym spotkaniu półfinałowym piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Do przerwy zanosiło się na niespodziankę. Po bramce Michała Bańczyka prowadzili bowiem paradyżanie.

Bańczyk trafił do siatki w 28. minucie i gospodarze wygrywali po pierwszej połowie 1:0. W drugiej części gry wyraźną przewagę osiągnęła jednak Omega. Do remisu doprowadził  w 60. minucie strzałem głową doświadczony Hubert Górski. O wyniku pucharowej konfrontacji przesądził skuteczny ostatnio Jakub Rozwandowicz. Pokonał golkipera z Paradyża w 65. i 76. minucie. Tym samym Omega jako pierwszy zespół z okręgu piotrkowskiego awansowała do fazy wojewódzkiej Pucharu Polski. 30 października w drugim półfinale zmierzą się Lechia Tomaszów z Mechanikiem Radomsko.

KS Paradyż – Omega Kleszczów 1:3 (1:0)
Bramki: Michał Bańczyk 28 – Hubert Górski 60, Jakub Rozwandowicz 65, 76