Broń zastrzeliła Mechanika

Mechanik Radomsko uległ Broni Radom 0:3 (0:2) w spotkaniu 18. kolejki III ligi łódzko – mazowieckiej. Radomszczanie nie potrafili zagrozić bramce rywali, którzy odnieśli pewne i zasłużone zwycięstwo. To już pewne, że podopieczni Dariusza Frączyka przezimują na ostatniej pozycji.

Mechanik fatalnie rozpoczął to spotkanie. Już w 3. minucie Rafała Dawida pokonał Jakub Chrzanowski. Radomszczanie nie mieli żadnego skutecznego pomysłu na zagrożenie bramce rywali. Przebieg meczu zdecydowanie kontrolowali goście z Radomia. W 34. minucie na 2:0 podwyższył Ajibola Oshikoya i od tego momentu Broń trochę zwolniła tempo. Mechanik starał się odmienić losy meczu, ale nie potrafił się przedostać pod pole karne rywali. W 82. minucie końcowy rezultat ustalił Łukasz Ślifirczyk.

Mechanik Radomsko – Broń Radom 0:3 (0:2)
Bramki: Jakub Chrzanowski 3, Ajibola Oshikoya 34, Łukasz Ślifirczyk 82

Mechanik: Dawid – Dryja, Frączyk, Radziejewski, Nowak – Radowicz, Kornacki (68′ P. Olejnik), A. Olejnik (73′ Tazbir), Antczak (80′ Brych) – Szewczyk ż, Walioszczyk.